Bijzondere S4 uit 2006 in beperkte oplage van 250 stuks geleverd en alleen in Amerika, dit is nr 224.
Hij is ook gebouwd in de Quattro GMBH fabriek en niet bij de normale audi fabriek, kan je onder andere zien aan het VIN nummer.
In europa kennen de mensen hem ook wel als A4 2.0T DTM editie maar dat is een 2.0T 4 cilinder dit is een 4.2L V8 S4.
Exterieur is hetzelfde als de DTM editie mbt tot de bumpers alleen deze 250 stuks zijn allemaal uitgebracht in de kleur AVUS Silver.
Alle 250 modellen zijn precies hetzelfde geleverd kwa interieur en exterieur.
Volledig full opties 2 kleuren leren interieur en QUATTRO sign in de stoelen ipv S4 of S line. Hoort specifiek bij deze uitvoering.
Auto is origineel vanaf fabriek en altijd zijn onderhoud gehad, volledige onderhoud historie aanwezig sinds 2006.
Ik ben 3de eigenaar.
Nieuwe APK sinds Juni met een jaar mobiliteits garantie van Hartog Tuning Alkmaar.
Auto is in perfecte conditie en vanwege verhuizing naar het buitenland bied ik hem hierbij te koop aan.
Enkele opties:
Bi-Xenon meedraaiende bochten verlichting koplampen.
Electrische stoelen met memory functie en verwarming.
QUATTRO in de stoelen.
Carbon inleg in het dashboard.
Frontlip en achterlip kofferdeksel carbon.
RNS-E met bose soundsystem.
15 Spaaks 18" DTM velgen.
Glossy black grill
Torsie systeem 60% achter wielen en 40% op de voorwielen.
Voor vragen of bezichtiging
Locatie: Noord-Holland - Den Helder
Toegevoegd op 17 dagen geleden en vervalt op 17 May
Advertentie id: 2076417
[ ]
63 bezoeken