Werkelijk schitterend om te zien! in het Le Mans Blue met alcantara interieur
De auto verkeerd zo goed als in nieuwstaat, de auto heeft hiervoor 2 eigenaren gehad. recent heeft de auto groot onderhoud gehad. Hierbij is het differentieel gereviseerd, nieuwe wiellagers aan de voorzijde en uiteraard een service beurt incl. bougies.
De auto is o.a. uitgevoerd met het M-Sport pakket, comfort pakket, lichtpakket, licht en regensensor, automatische klimaatregeling, opbergpakket, zelf dimmende binnenspiegel, adaptieve bi-xenon, alcantara bekleding, cruise control, business navigatie, style 193 velgen.
Kortom, een schitterende BMW om te zien, die dankzij zijn 2.0i met 170pk motor toch behoorlijk voordelig te rijden is, Door het relatief lage gewicht voelt de auto lekker vlot aan.
Bent u geïnteresseerd in deze rijk uitgeruste BMW? Aarzel dan niet om contact met ons op te nemen, wij helpen u graag verder! We zijn via e-mail, WhatsApp en telefonisch te bereiken. Ook kunt u uw huidige auto bij ons inruilen. Stuur ons foto's van het interieur, exterieur en de kilometerstand door, dan kunnen wij u een indicatie geven van de inruilprijs. Wij zijn geopend op afspraak, zo kunnen wij voldoende tijd voor u vrijmaken en u zo goed mogelijk van dienst zijn. Vanzelfsprekend staat de koffie klaar!