Casco DIDI 26 voor de zelfbouwer

5.000 EUR

Door persoonlijke omstandigheden heeft de bouwer zijn project, het bouwen van een DIDI 26 ( 8,20 x 2.50) van de bekende Australische ontwerper Dudly Dix niet af kunnen maken. De romp gemaakt van platen hechthout/epoxy  en rondingen volgens de radial chine methode is nog niet dicht. Het casco staat op een stabiel frame en kan vervoerd worden. De kiel is ophaalbaar waardoor het schip tzt goed trailerbaar is.
Het casco wordt geleverd met hechthouten platen, red cedar latten, glasweefsel en vele accesoires, zoals vluchtluiken, lieren, stoppers, overloop en genuarailsen, railing, electr windset, dieptemeter en log 
vallen enz enz ( nieuwwaarde accesoires 7600,00) Lijst op aanvraag.
Eigenlijk missen alleen motor, mast en zeilen. Vele van dez boten zijn net als waarschepen door zelfbouwers gemaakt. Op internet zijn verschillende schepen tijdens de bouw.




Locatie: Noord-Holland - Amsterdam

Toegevoegd op 3 dagen geleden en vervalt op 27 January
Advertentie id: 843116
    [ ]     240 bezoeken