Te koop aangeboden Ducati 749S Monoposto uit 2003.
De motor verkeerd in goede staat! Geen verborgen gebreken en moet in het echt gezien worden. De Radiator & oliekoeler zijn preventief vervangen i.v.m veel steenslag en voor bescherming gekozen voor een radiator Protector, Zie foto 15.
Ook bijzonder is dat het kapje van de riemen special ontworpen en professioneel uitgesneden, met twee ronde doorzichtige plexiglas waar je doorheen de binnenkant kunt zien. Echt heel cool! Zie foto 9.
- Hyperpro stuurdemper kit (Reactive Safety Control) de demping wordt geactiveerd bij een tankslapper of oneffenheden op de wegdek. Incl. Stelknop zo regel je 24 standen.
- Michelin banden in goede staat
- Brembo RSC corsta corta rempomp
- Red koppelingsplaat, Carbon cap, red springs
- Echt veel Carbon onderdelen!
- Uniek zadel met 749S logo
- Led achterlicht
- Carbon Quick systeem tankdop.
- korte kentekenhouder
- led H4 lampen/ helder wit
Reden van verkoop is dat ik pijn in me pols en fingers heb en wanneer ik de koppeling moet inknijpen doet het zeer pijn en dat is geen fijn gevoel.
Stel gerust al je vragen. De motor staat mij niet in de weg en heb er geen haast met het verkopen. Van een liefhebber, voor een!
Locatie: Zuid-Holland - Rotterdam
Toegevoegd op 29 dagen geleden en vervalt op 4 May
Advertentie id: 1966305
[ ]
50 bezoeken