Door inruil verkregen Ford Escort, van binnen een nette auto, buiten ook, uitzondering daarop is echter een gat in de bumper. Één wiellager moet vervangen worden.
APK t/m 29 juni 2015
Kenmerken: * Conditie: Gebruikt
Bouwjaar: 1998Kilometerstand: 163146Kleur: GroenBrandstof: BenzineTransmissie: HandgeschakeldCarrosserie: Hatchback (3/5-deurs)Deuren: 5
Extra kenmerken: * Kenteken: TRGF48
Motorvermogen (in pk): 75Cilinderinhoud (in cc): 1391Garantie en Keuring: APK gekeurd en Nationale Auto PasVeiligheid: Airbag, Airbag passagier, Startonderbreker, Centrale vergrendeling en MistlampenComfort: Airconditioning, Stuurbekrachtiging en Elektrische ramenExtra's: Niet-rokersautoMultimedia: Radio/CD
Een beller is altijd sneller!
Bel ons even voordat u naar ons vertrekt om na te gaan of de auto niet reeds verkocht is en of wij aanwezig zijn.
Overige
Kleine of grote onderhoudsbeurt, nieuwe APK en/of 3 maanden 50% garantie is altijd mogelijk tegen meerprijs.
Ook voor al uw onderhoud, reparaties, onderdelen en accessoires bent u bij ons aan het juiste adres!
024 Auto's & Motoren
Bolder 9 A
6582 BZ Heumen
Onder de rook van Nijmegen, achter de Praxis in Malden op industrietrein ?De Sluisweg?.
Deze advertentie is geplaatst onder voorbehoud van typefouten, prijs- en specificatiewijzigingen. Wij betrachten uiterste zorgvuldigheid bij het samenstellen en onderhouden van deze advertentie en maken gebruik van bronnen die betrouwbaar worden geacht. Wij staan echter niet in voor de juistheid, volledigheid en actualiteit van de geboden informatie. Aan de geboden informatie kunt u geen rechten.
Locatie: Gelderland - Heumen
Toegevoegd op 10 dagen geleden en vervalt op 28 February
Advertentie id: 270458
[ ]
116 bezoeken