De motor is voorzien van vele opties en is zeker niet op bespaard. De motor komt uit 2016 en is een injectie motor. Qua opties is vrijwel niks meer standaard en is alles vervangen en vernieuwd om de prestatie van de motor optimaal te maken.
De motor is 21,3 uur geleden volledig gereviseerd en toen zijn alle slijtage onderdelen vervangen. Huidige uren stand is ook 21,3 uur maar kan licht oplopen. De motor is sinds de revisie nooit meer op de baan geweest en is alleen hobby matig bereden in een weiland of op de straat.
Zo is de motor voorzien van
Mapping switch (3 verschillende standen. comfort, sport en race)
Afstelbare koppeling
verstevigd stuur
stootkussen
Haan velgen
2x nieuwe banden (ondertussen voor 90%, achter 75%)
De motor is verzien van een custom decals set die niemand anders heeft, alles is volledig aangepast naar eigen wens.
De motor verkeerd kort af in motorische top staat. Zoals de motor is zou je er weinig tot geen vinden op marktplaats.
3 uur geleden zijn alle vloeistoffen vervangen (koelvloeistof, motorolie en transmissie olie). Daarbij is er ook een nieuw luchtfilter in gekomen en ook een nieuw olie filter. Ketting en luchtfilter zijn na elke rit ingevet. Kortom een hele nette motor die nog heel lang door kan gaan met rijden.
Met vriendelijk,
Locatie: Noord-Holland - Amsterdam
Toegevoegd op 27 dagen geleden en vervalt op 23 May
Advertentie id: 1298410
[ ]
120 bezoeken