Ben jij netjes en vind je een goede service belangrijk? Lijkt het jou leuk om voor een grote naam als KLM te werken? Solliciteer dan nu als logistiek medewerker voor KCS cateringservices!
Hoe ziet jouw werk als logistiek medewerker er uit:
Bij KCS zijn er vier verschillende afdelingen waar tussen je zal rouleren. Dit houd je lekker scherp en zo doe je elke keer weer wat anders. Op de ene afdeling wordt het eten voorbereid, op de volgende afdeling wordt het eten ingepakt en in trolleys gezet klaar om naar het vliegtuig te gaan. Ook zijn er non-food afdelingen. Hier zorg je ervoor dat alle andere vliegtuig benodigdheden worden klaargezet voor het vliegtuig. Hoe gaat dat nou? Voordat je begint bij KCS krijg je eerst een training waarin er van alles verteld wordt over de veiligheid.
Tijdens je werkdag die al om 06:00 van start gaat zijn er natuurlijk verschillende pauzes die je door kunt brengen in de gezellig kantine. Hier kun je goedkoop lekker eten kopen, ook is het mogelijk om zelf wat mee te nemen en in een van de koelkasten te bewaren. Er zijn ook magnetrons die je kan gebruiken.
Kortom: Een gezellig bedrijf waar hard werken wordt gecombineerd met veel afwisseling en gezelligheid.
Wat krijg je van ons:
Als logistiek medewerker kun je dit van ons verwachten.
·       Een salaris van €9.86 per uur en na 6 maanden €11.92 bruto per uur
·       Doorgroeimogelijkheden binnen het bedrijf
·       Gratis toegang tot ons training systeem in de Tempo-Team app – Goodhabbits
·       Reiskosten vergoeding tot €9.63 per dag
·       Fijne werksfeer met leuke collega’s
·       Gratis OV binnen de omgeving van Schiphol.
·       Ploegentoeslag oplopend tot 70%
Wie ben jij:
Om te kijken of jij als logistiek medewerker goed op je plek zit bij KCS cateringservices vragen wij je het onderstaande goed te lezen.
·       Je hebt een goede beheersing van de Nederlandse taal, ook in geschrift.
·       Je bent 7 dagen per week inplanbaar, dat betekend dat je alle dagen van de week kunt werken tussen de tijden van 06:00 en 23:00 uur.
·       Je kunt het bedrijf makkelijk bereiken met fiets, scooter, OV. Let op ook om 06:00 in de ochtend. Handig om even te checken op 9292 OV.
·       Je kunt een VOG aanvragen
·       Je kunt fysiek werk aan
Let op: met de auto komen raden wij af. Dit omdat de parkeerkosten duur zijn en wij die niet vergoeden.
Sta jij al te popelen om van start te gaan als logistiek medewerker? Solliciteer dan snel via onderstaande knop ‘solliciteren’. Heb je al een Tempo-Team account dan kun je ons ook gewoon even bellen op 088-1269935. Heb je een vraag? Stuur ons dan een WhatsApp op 06-16003387. Of mail naar noordwest.recruitment@tempo-team.nl. Vergeet niet de functie en het bedrijf te vermelden zodat we je sneller kunnen helpen!Â
Wij kijken er naar uit van je te horen!
Uiteraard staat deze vacature open voor zowel mannen als vrouwen.
Sollicitatieprocedure
Om te solliciteren heb je een account nodig. Bij je eerste sollicitatie maak je dit eenvoudig via het sollicitatieformulier aan. Bij een volgende sollicitatie kun je inloggen en worden je gegevens opgehaald. Met je account kun je inloggen op T-Point. Hier kun je de voortgang van je sollicitatie(s) volgen en je persoonlijke gegevens en cv aanvullen zodat wij de beste baan voor jou kunnen.
Locatie: Noord-Holland - Amsterdam
Toegevoegd op 16 uur geleden en vervalt op 8 April
Advertentie id: 903040
[ ]
495 bezoeken