Muncitor n producie

contact met mij op 28.48 EUR

Bedrijfsomschrijving

Clientul nostru este o companie mijlocie modernă, care proiectează, dezvoltă, produce, vinde și instalează sisteme de uși pentru interior. Procesul de producție se caracterizează printr-un grad ridicat de automatizare. La diverse sucursale se produc: seturi de uși, uși stil/lăcuite, uși HPL, tocuri metalice, rame de lemn pentru ferestre, sisteme de uși glisante, balamale.

Profesioniști adevărați care se mândresc cu munca lor: la fel și viitorii dvs. colegi. Suntem bucuroși să susținem această meserie. De exemplu, cu un parc de utilaje mare și modern. Vă oferim spațiu pentru a arăta ce puteți face și, în același timp, puteți conta pe îndrumări clare și oportunități de formare. Oferim acest lucru tuturor celor 450 de angajați ai noștri. Sau poate e prea devreme?

Functieomschrijving

Căutăm candidați pentru activitatea de producție capabili să lucreze atât în echipă, cât și individual într-o fabrică automatizată, care să vorbeasca limba engleză la nivel B1/B2, să aibă permis de conducere și care vor avea de îndeplinit următoarele sarcini

·        Instalarea, verificarea și exploatarea utilajelor

·        Controlul calității materialelor și a produselor

·        Curățarea și aranjarea stației de lucru

·        Să faceți sugestii de îmbunătățire în cadrul discuțiilor în echipă

Functie-eisen

Este de preferat să aveți experiență într-un post similar și să vă simțiți confortabil într-un mediu de producție.

·        Să aveți experiență cu sistemele automate

·        Să aveți o gândire tehnică și să vă placă să lucrați cu mâinile

·        Să agreați munca în echipă

·        Să aveți permis de conducere

·        Să vorbiți bine limba engleză

Arbeidsvoorwaarden

·        Salariu de 11,75 € brut pe oră, indemnizație de tură de 115% (banii pentru concediu și zilele libere sunt încasați separat)

·        Certitudinea de a lucra minim 40 de ore pe săptămână

·        Certitudinea de a lucra pentru o perioadă lungă de timp

·        Schemă de pensie după 8 săptămâni lucrate

·        Locuință, transport și asigurare de sănătate asigurate de Maintec

·        Sistem de plată săptămânală

·        Atmosferă de lucru informală

·        Tehnici moderne

·        Un bonus dacă nominalizați un coleg nou Websiteeasyapply.jobs/r

Locatie: Noord-Brabant - Eindhoven

Toegevoegd op 2 uur geleden en vervalt op 1 September
Advertentie id: 1993302
    [ ]     61 bezoeken