Online veiling Cat S52-Smartphone, (14,35 cm (5,65 inch) HD
39 EUR
Aantal: 1
AdditionalInformation:
Productnaam: Cat S52-Smartphone, (14,35 cm (5,65 inch) HD+ Scherm, 64 GB intern Geheugen en 4 GB RAM, dual SIM, Android 9, incl. Meetlint, Zwart
Merk: Cat
Model: Cat S52-Smartphone
Artikelnummer: CS52-DAB-ROE-ENAM
Kleur: Zwart
Gewicht: 210 gram
Besturingssysteem: Android 9.0 Pie
Schermgrootte: 5.65 inch
Resolutie: 1920 x 800 pixels
Type scherm: IPS-LCD
Vouwbaar scherm: Nee
Opslagcapaciteit: 64 GB
Processorkernen: Quad core (4)
Werkgeheugen (RAM): 4GB
Batterij capaciteit: 3100 mAh
Wifi: Ja
Netwerksnelheid: Geen communicatiestandaard
Kan zelfstandig met internet verbinden: Ja
App vereist voor gehele functionaliteit: Nee
App werkt op besturingssysteem: Android
Delen van gebruikersgegevens vereist: Informatie niet beschikbaar
Wifi vereist: Informatie niet beschikbaar
Conditie: Retourgoed
Bijzonderheden: Dit product heeft beschadigingen of gebruikssporen. Meerdere krassen of vlekken op boven of voorkant. De volgende onderdelen missen: De oplader. De verpakking is geopend en beschadigd. Dit product is geinspecteerd en getest. Door dit product aan te schaffen geef je het een tweede leven en kies je voor een duurzame oplossing.
Online veiling
Dit kavel is onderdeel van een online veiling. Bieden is uitsluitend mogelijk op de website van BVA Auctions.
Hét online veilinghuis voor jou
BVA Auctions is het grootste online veilinghuis van Europa en veilt in opdracht van derden slapende voorraad, overstock, tweedekans producten zoals retouren en bedrijfsbeëindigingen. Met meer dan 2 miljoen geregistreerde klanten is BVA Auctions het vertrouwde online veilinghuis voor jou!
Waarom BVA?
Bepaal je eigen prijsHoge klantbeoordelingen (gemiddeld een 8.0 van 10)Betalen kan eenvoudig via iDEAL, Creditcard of Bankoverschrijving
BVA Auctions: veilig, betrouwbaar en verrassend
Elke maand plaatsen we op onze website meer dan 140.000 producten, ook wel ‘kavels’ in veilingtermen. Wij doen elke dag ons best om je te verrassen met bijzondere producten tegen een lage prijs.
Om op dit kavel te bieden klik je op de link in deze advertentie en maak je eenvoudig een gratis account op onze website aan.
Websiteklik hier en bied
Locatie: Noord-Holland - Amsterdam
Toegevoegd op 1 dag geleden en vervalt op 9 September
Advertentie id: 1311928
[ ]
61 bezoeken