Online veiling Dell vostro 270 gaming pc met i7 en RX580

380 EUR

Aantal: 1
Merk: Dell
Productnaam: Vostro 270
Model: gaming pc met i7 en RX580
Processor: Intel Core i7-3770
Geheugen: 16gb Corsair DDR3 geheugen nieuw
Harde schijf: 240gb SSD nieuw + 500gb harddisk
DVD-drive: dvd-rewriter
Videokaart: Gigabyte Aorus AMD RX 580 8gb GDDR5 nieuw
Aansluitingen: HDMI, 3x displayport, dvi, 8x USB 2.0, lan, audio
Adapter: Thermaltake 500w SmartRGB voeding (met instelbare led-verlichting) nieuw, stroomkabel
Software: legitieme Windows 10 Pro + OpenOffice + antivirus voorgeïnstalleerd

Conditie: Refurbished

Productbeschrijving: Snelle i7 gaming-pc met 16gb geheugen, SSD en een snelle AMD RX 580 8gb videokaart! Speelt alle moderne spellen (Fortnite, PUBG, F1, GTA 5, Battlefield, League of Legends etc etc) zonder problemen af op high settings! Behalve voor gaming is de computer ook uitermate geschikt voor internet, Office-gebruik, streaming, fotobewerking (Photoshop, InDesign etc) en videobewerking. Voorzien van een geheel nieuwe en schone Windows 10-installatie, inclusief OpenOffice en antivirus-software. Het betreft een refurbished product, het kan zijn dat er gebruikssporen en/of kleine beschadigingen aan de pc zitten. De pc is uitvoerig getest, geheel vrij van defecten en werkt!

Locatie: Limburg - Heel

Toegevoegd op 27 dagen geleden en vervalt op 28 August
Advertentie id: 972467
    [ ]     184 bezoeken