Productbeschrijving: Snelle i7 gaming-pc met 16gb geheugen, SSD en een snelle AMD RX 580 8gb videokaart! Speelt alle moderne spellen (Fortnite, PUBG, F1, GTA 5, Battlefield, League of Legends etc etc) zonder problemen af op high settings! Behalve voor gaming is de computer ook uitermate geschikt voor internet, Office-gebruik, streaming, fotobewerking (Photoshop, InDesign etc) en videobewerking. Voorzien van een geheel nieuwe en schone Windows 10-installatie, inclusief OpenOffice en antivirus-software. Het betreft een refurbished product, het kan zijn dat er gebruikssporen en/of kleine beschadigingen aan de pc zitten. De pc is uitvoerig getest, geheel vrij van defecten en werkt!
Locatie: Limburg - Heel
Toegevoegd op 28 dagen geleden en vervalt op 26 November
Advertentie id: 972467
[ ]
186 bezoeken