Online veiling Dolmar PM-411C benzine grasmaaier64016

140 EUR

Conditie: Beoordeeld
Functie: Niet gecontroleerd
Uiterlijk: Gebruikssporen
Verpakking: Geopend
Aantal: 1
AdditionalInformation: Met deze voordelige en hoogwaardige benzine grasmaaier op instapniveau werk je aan tuinen tot 1000 m² - en dat zonder dat je een snoer of stopcontact nodig hebt. De Benzine Grasmaaier PM411C 4takt van Dolmar is een lichtte grasmaaier namelijk maar 26 kg met een maaibreedte van 41 cm voor het maaien van middelgrote gazons. Dankzij het stalen maaidek geniet je van optimale duurzaamheid en minder onderhoud. De grasmaaier beschikt over centraal in 5 hoogtes te verstellen wielen voor optimale afstemming met het gazon. De grasmaaier is geschikt voor maaioppervlakten tot 1000 m2 en voorzien van een krachtige Briggs&Stratton 500E motor welke ook nog eens milieuvriendelijk is. De opvangzak is gemaakt van textiel de bak heeft een inhoud van 50l. De grasmaaier heeft een cilinderinhoud van 140 cm3 en een motor met een vermogen van 1 94 kW.
Opmerkingen: Let op: Stockfoto's worden ter illustratie gebruikt. Het product op de door ons genomen foto's wordt uitgeleverd. Deze afbeeldingen geven eventuele gebruikerssporen en/of beschadigingen weer. Het betreft een model dat gebruikt is op het Makita Kenniscentrum.

Online veiling

Dit kavel is onderdeel van een online veiling. Bieden is uitsluitend mogelijk op de website van BVA Auctions.

Hét online veilinghuis voor jou

BVA Auctions is het grootste online veilinghuis van Europa en veilt in opdracht van derden slapende voorraad, overstock, tweedekans producten zoals retouren en bedrijfsbeëindigingen. Met meer dan 2 miljoen geregistreerde klanten is BVA Auctions het vertrouwde online veilinghuis voor jou!

Waarom BVA?
Bepaal je eigen prijsHoge klantbeoordelingen (gemiddeld een 8.0 van 10)Betalen kan eenvoudig via iDEAL, Creditcard of Bankoverschrijving
BVA Auctions: veilig, betrouwbaar en verrassend

Elke maand plaatsen we op onze website meer dan 140.000 producten, ook wel ‘kavels’ in veilingtermen. Wij doen elke dag ons best om je te verrassen met bijzondere producten tegen een lage prijs.

Om op dit kavel te bieden klik je op de link in deze advertentie en maak je eenvoudig een gratis account op onze website aan.

Websiteklik hier en bied

Locatie: Noord-Holland - Amsterdam

Toegevoegd op 1 dag geleden en vervalt op 28 December
Advertentie id: 1360540
    [ ]     75 bezoeken