Online veiling Fysic F101 - Senioren smartphone44303

47 EUR

1x Fysic senioren smartphone, type: F101, kleur: zwart. Toetsgrootte: groot. Simlockvrij: ja. Dual SIM: ja. Type simkaart: micro SIM. Besturingssysteem: Android 7. Schermgrootte: 5 inch. Resolutie: 960x540 pixels. Opslagcapaciteit: 5 GB. V.v. noodknop, extern geheugenslot.
Conditie: Retourgoed
Bijzonderheden: Minimale beschadiging geen gebruikssporen. De verpakking is.

Locatie: Limburg - Heel

Toegevoegd op 1 dag geleden en vervalt op 17 August
Advertentie id: 983366
    [ ]     83 bezoeken