Online veiling Garmin autonavigatie - Europa36528

34 EUR

1x Garmin autonavigatie, type: Drive 51 LMT-S - Europa, kleur: zwart. Kaartdekking: Europa. Gratis kaartupdates: ja. Extern geheugenslot: ja. Schermgrootte: 5-inch (13 cm). Schermresolutie: 480x272 pixels. Touchscreen: ja. Inclusief usb-kabel: ja. Bluetooth: ja. Rijbaanbegeleiding: ja. Coordinatennavigatie: ja. Streetview functie: ja. Verkeersinformatie: ja. Via punten: ja. Afmeting: 14x2x8,4 cm. Gewicht: 393 gram.
Conditie: Retourgoed
Bijzonderheden: This product has a damage: meerdere krassen bij de hoogglans delen van het apparaat. Het product heeft lichte gebruikssporen. De verpakking is beschadigd. Geen gebruiksaanwijzing of handleiding aanwezig.

Locatie: Noord-Holland - Amsterdam

Toegevoegd op 1 dag geleden en vervalt op 26 December
Advertentie id: 839058
    [ ]     102 bezoeken