Online veiling LG PC IPS monitor - 29-inch36527

106 EUR

LG 29UM59-P IPS monitor, kleur: zwart. Beeldschermdiagonaal: 73,7 cm (29-inch), Resolutie: 2560 x 1080 Pixels, HD type: Wide Quad HD, Display technologie: IPS, Beeldscherm: LED, Responstijd: 5 ms, Helderheid: 250 cd/m², Oorspronkelijke beeldverhouding: 21:9, Kijkhoek, horizontaal: 178, Kijkhoek, verticaal: 178. VESA-montage.
Conditie: Retourgoed
Bijzonderheden: With this product are the following components missing: schroefje voor bevestigen beeldscherm standaard, schaafplekken en krasjes op de arm van het beeldscherm. De verpakking is beschadigd. Het product heeft lichte gebruikssporen. Geen gebruiksaanwijzing of handleiding aanwezig.

Locatie: Noord-Holland - Amsterdam

Toegevoegd op 10 dagen geleden en vervalt op 22 October
Advertentie id: 838876
    [ ]     131 bezoeken