Online veiling MSI gaming monitor - 24-inch36403

64 EUR

1x MSI gaming monitor, type: Optix MAG24C - Curved, kleur: zwart. Schermgrootte: 24-inch. Schermresolutie: 1920x1080 pixels. Type paneel: va. Type schermafwerking: mat. Curved: ja. Beeldverversing: 144 hz. Blauw licht filter: ja. Hoofdtelefoon aansluiting: 1. Hdmi: 1. Displayport: 1. Kantelbaar: ja. Draaibaar scherm: ja. In hoogte verstelbaar: ja. Energieverbruik: 48 watt. Energieverbruik in stand-by: 0,5 watt. Afmeting: 20,5x53,7x38,9 cm. Wandmontage: vesa 75mm x 75mm.
Conditie: Retourgoed
Bijzonderheden: Dit product heeft een beschadiging: er zitten een paar dode pixels op het scherm. Het product heeft lichte gebruikssporen. De verpakking is beschadigd.

Locatie: Noord-Holland - Amsterdam

Toegevoegd op 1 dag geleden en vervalt op 26 December
Advertentie id: 835256
    [ ]     70 bezoeken