1x Powerplus grasmaaier + trimmer,
type: POWXG6210T,
kleur: geel. Grasmaaier:
vermogen: 1200 watt. Snijdbreedte: 320 mm. Instelbare snijhoogte: 20-35-50 mm (3posities). Opvangbak: 30 liter. Toerental: 3500 min-1. V.v. Harde plastic opvangbak. Geluidsniveau: 81 dB.
gewicht: 10,2 kg. Grastrimmer:
vermogen: 250 watt. Snijbreedte: Ø220 mm. Spoel met dubbele draad: Ø1,2 mm x 6 m. Toerental: 13000 min-1. V.v. Tap & go draadtoevoer. Geluidsniveau: 85 dB.
gewicht: 1,1 kg.
opmerking: Dit product heeft lichte gebruikssporen die duiden op eenmalig gebruik. De verpakking is beschadigd.
Locatie: Noord-Holland - Amsterdam
Toegevoegd op 3 dagen geleden en vervalt op 18 August
Advertentie id: 821549
[ ]
119 bezoeken