Online veiling Renewd iPhone 7 Goud 32GB50940

80 EUR

Aantal: 1
Merk: Apple refurbished
Productnaam: Renewd iPhone 7 Goud 32GB
Besturingssysteem: iOS 10.0
Netwerksnelheid: 4G
Bluetooth: Bluetooth 4.2
SAT-waarde: C (0.8 < 1.2 W/kg)
Aantal kaartsloten: 0
Camera opties: Beeldstabilisatie , Flitser , Optische zoom , Portretmodus
Type scherm: IPS-LCD
Beeldschermdiagonaal: 11,9 cm (4.7")
Resolutie: 1334 x 750 Pixels
Touchscreen: Ja
Beeldscherm vorm: Flat
Beeldscherm type: IPS
Typische contrastverhouding: 1400:1
Touch technologie: Multi-touch
Helderheid: 625 cd/m²
Touch screen type: Capacitief
Pixeldichtheid: 326 ppi
Tweede LCD-scherm: Nee
Processorfamilie: Apple
Processormodel: A10
Aantal processorkernen: 4

Conditie: Retourgoed
Bijzonderheden: Dit product heeft een beschadiging: meerdere krasjes op het scherm. Het product heeft gebruikssporen. De originele verpakking is vervangen. Geen gebruiksaanwijzing of handleiding.

Locatie: Limburg - Heel

Toegevoegd op 2 dagen geleden en vervalt op 29 July
Advertentie id: 1082797
    [ ]     101 bezoeken