Conditie: Gebruikt
Bijzonderheden: Dit artikel is gebruikt. Zichtbare gebruikssporen. Werkt goed, maar heeft krassen en/of lichte beschadigingen.
Ter waarde van: € 169
Productbeschrijving: Productinformatie Merk Samsung Model A310F Artikelnummer SM-A310FZKAPHN Garantie 2 jaar Type garantie Carry-in Kenmerken Kleur RoséGoud Sim informatie Simlockvrij Ja Simkaart die past Nano SIM Dual-sim Nee Simkaart meegeleverd Nee Provider Geen
Locatie: Limburg - Heel
Toegevoegd op 7 dagen geleden en vervalt op 16 December
Advertentie id: 1117411
[ ]
86 bezoeken