Online veiling Wacom tekentablet36527

13 EUR

1x Wacom tekentablet, type: CTL-4100K-S, kleur: zwart. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Working area: 152x95 mm, Aansluiting: USB. Nauwkeurigheid pen: 0,25 mm, Report rate (pen): 133 punten per seconde. Diagonaal: 17,8 cm (7"). Ondersteunt Windows: Windows 10,Windows 10 Education,Windows 10 Education x64,Windows 10 Enterprise,Windows 10, Ondersteunt Mac-besturingssysteem: Mac OS X 10.13 High Sierra,Mac OS X 10.11 El Capitan,Mac OS X 10.12 Sierra. Diepte: 8,8 mm, Tablet gewicht: 230 gram, Gewicht pen: 11,2 gram.
Conditie: Retourgoed
Bijzonderheden: Bij dit product ontbreken de volgende onderdelen: intuos stylus pen. Het product heeft lichte gebruikssporen. De verpakking is beschadigd.

Locatie: Noord-Holland - Amsterdam

Toegevoegd op 14 dagen geleden en vervalt op 20 November
Advertentie id: 838523
    [ ]     136 bezoeken