Peugeot 3008 1.6 VTi Premire 120PK Clima Cruise Pano-Dak T

3.450, EUR

Peugeot 3008 1.6 VTi Première 120PK Clima Cruise Pano-Dak Trekhaak LMV NL-Auto

Algemene gegevens

Tellerstand: 173.041 km
Carrosserievorm: MPV (5 pers)
Aantal deuren: 5
Brandstofsoort: Benzine
Bouwjaar: dec. 2009
Nieuw: Nee
Transmissie: 5 versnellingen, Handgeschakeld
Kleur: Grijs

Technische gegevens

Motorinhoud: 1.598 cc
Aantal cilinders: 4
Vermogen: 88 kW (120 PK)
Topsnelheid: 185 km/u
Acceleratie (0-100): 11,8 s
Wielbasis: 261 cm
Ledig gewicht: 1.374 kg
Laadvermogen: 646 kg
GVW: 2.020 kg
Max. trekgewicht: 1.500 kg (ongeremd 735 kg)
Energielabel: B

Functionaliteit

Aantal zitplaatsen: 5
Afmetingen (LxBxH): 437 x 184 x 164 cm

Financiële gegevens

Motorrijtuigenbelasting: € 216 - € 235 per kwartaal
Oorspronkelijke cataloguswaarde: € 28.190

Exterieur
Buitenspiegels elektrisch inklapbaarBuitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaarDimlichten automatischLichtmetalen velgenLichtmetalen velgen 17"Metaalkleurmistlampen voorPanoramadakParkeersensor voor en achterTrekhaak
Infotainment
Head-up displayRadio-cd/mp3 speler
Interieur
Airco (automatisch)Binnenspiegel automatisch dimmendCruise controlElektrische ramen achterElektrische ramen voorRegensensorStuurbekrachtiging
Veiligheid
Airbag(s) hoofd achterAirbag(s) hoofd voorAirbag(s) side voorAirbag bestuurderAirbag passagierAlarm klasse 1(startblokkering)Anti doorSlip RegelingBandenspanningscontrolesysteemElektronisch Stabiliteits Programma
Overige
NAP nationale auto pas aanwezig

Zeer nette goed rijdende Peugeot 3008 1.6 VTi Première 120PK Clima Cruise Pano-Dak Trekhaak LMV NL-Auto
2 sleutels
APK 11-04-2025
GEEN AFLEVERINGSKOSTEN !!!!!

Franse auto's zijn gemaakt om te genieten. Zoals deze Peugeot 3008 bijvoorbeeld. Hij heeft 173041 kilometer gelopen en is van het bouwjaar 2009. Met zijn benzinemotor en handgeschakelde vijfversnellingsbak is dit een prima auto voor nog vele kilometers. Het wijdse uitzicht door het glazen panoramadak maakt van elke rit een belevenis. Natuurlijk behoren 17 inch lichtmetalen velgen, elektrisch inklapbare buitenspiegels, elektrisch bedienbare ramen achter en metallic lak ook tot de uitrusting van deze complete auto.

De auto is voorzien van een trekhaak en is een uitstekende caravantrekker. De automatische airconditioning zorgt onder alle omstandigheden voor een prettige temperatuur. Superstrak parkeren wordt een eitje dankzij de parkeersensoren. Het hoort bij een intelligente auto als deze dat hij zelf in staat is om zijn omgeving in de gaten te houden. Dat doet deze Peugeot met een automatisch inschakelbare verlichting en een regensensor. Voor de lange ritten is de cruise control een verademing.

Zoals u mag verwachten van deze Peugeot 3008 is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Een langere remweg, meer slijtage, grotere kans op een klapband: te weinig lucht in de banden is een slecht idee. Daarom checkt het bandenspanningscontrolesysteem automatisch of de druk in de banden nog op peil is.

Als u al weet dat dit de auto is die u wilt hebben, dan hoeft u niet langer te wachten. U kunt nu al besluiten om deze Peugeot te kopen. Wij reserveren de auto dan voor u en nemen zo snel mogelijk contact met u op.

Voor een Bezoek om een auto te bezichtigen, vragen wij u vriendelijk een afspraak te maken zodat wij de auto, buiten klaar kunnen zetten voor u.

HOOGSTEEN POSTMA AUTO’S
ROOILIJN 22
9231 DZ SURHUISTERVEEN
Geen afleverkosten !!!!!
Opening tijden maandag tot vrijdag van 9.00 tot 17.30
Zaterdag van 09.00 tot 17.00
Voor meer info bellen liever niet mailen Tel: 06-13060808
www.hoogsteenpostma.nlWebsitewww.hoogsteenpostma/

Locatie: Friesland - Surhuisterveen

Toegevoegd op 12 dagen geleden en vervalt op 27 May
Advertentie id: 2055828
    [ ]     54 bezoeken