Pracownik dziau technicznego

contact met mij op 28.46 EUR

Bedrijfsomschrijving

Ponieważ mamy różnych klientów, mamy również różne profile zawodowe, takie jak ślusarze, spawacze lub monterzy. Poszukujemy pracowników, którzy lubią praktyczną pracę, taką jak spawanie, edycja i montaż różnego rodzaju części. Pomyśl o różnych technikach obróbki metalu, takich jak piłowanie, cięcie, gięcie, wiercenie, spawanie i piłowanie metalu. Jesteś zainteresowany taką pracą? W takim razie szukamy właśnie Ciebie!

Functieomschrijving

Poszukujemy nowych pracowników dla różnych klientów m.in. z branży metalowej i montażowej. Stanowiska pracy znajdują się w okolicach Goeree Overflakkee, Hoeksche Waard i Voorne Putten. Chętnie porozmawiamy z Tobą, aby określić najlepsze dopasowanie w oparciu o Twoje doświadczenie, zainteresowania i ambicje!

Functie-eisen

Doświadczenie na w/w stanowiskach.
Własne miejsce zakwaterowania oraz transport.
Dyspozycyjność umiejętność pracy w grupie jak samemu.
Znajomość języka holenderskiego bądź angielskiego

Arbeidsvoorwaarden

Rozwojowa prace u jednego z naszych klientów.
Możliwość uzyskania stałego kontraktu przy prawidłowym funkcjonowaniu.
Adekwatne wynagrodzenie w zależności od wieku i doświadczenia.
Całoroczne zatrudnienie.

Sollicitatieprocedure

Jesteś zainteresowany powyższą ofertą? Już dzisiaj wyślij do nas swoje CV. Jeżeli chcesz otrzymać więcej informacji dotyczących tego wakatu skontaktuj się z:
Bartosz Pełka
T: 0174-793004Websiteeasyapply.jobs/r

Locatie: Zuid-Holland - Stellendam

Toegevoegd op 14 dagen geleden en vervalt op 30 August
Advertentie id: 1991977
    [ ]     56 bezoeken