Pracownik montau

contact met mij op 25.28 EUR

Ben jij op zoek naar een nieuwe uitdaging in het magazijn en ben je technisch sterk? Dan zijn wij op zoek naar jou!

Bedrijfsomschrijving

Istniejący od 1984 roku klient dostarcza i produkuje maszyny do napełniania pojemników, butelek, puszek, IBC i beczek na skalę międzynarodową. Asortyment produktów składa się z modułowych systemów zestawów. Mogą to być samodzielne maszyny (stand-alone machines) lub całe integracje systemowe. Sektory, na których się skupiają to przemysł spożywczy, niespożywczy i chemiczny. Podczas budowy maszyn przez cały czas uwzględniane są przepisy HACCP oraz najnowsza dyrektywa maszynowa UE. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i zdobytej wiedzy z łatwością projektowane są wydajne i zaawansowane technologicznie rozwiązania logistyczne. Klient jest wspierany w kompletnym projekcie logistycznym. Obejmuje to wybór materiałów i dopasowanie maszyn, aby pracować jak najbardziej wydajnie i ekonomicznie. Przez lata klient z powodzeniem zrealizował kompleksowe projekty. Czynnikami sukcesu były tu serwis i jakość.

Functieomschrijving

Jako pracownik montażu jesteś odpowiedzialny za kompletny montaż części maszyn i maszyn jako całości. Planiści pracy dostarczają rysunki montażowe, na podstawie których możesz zbudować odpowiednią maszynę. Współpraca z kolegami jest tutaj bardzo ważna. Razem budujecie pojedyncze maszyny w kompletne linie maszynowe. Do konkretnych zadań należą prace wiertnicze i montażowe. Do Twoich obowiązków należą również prace spawalnicze, o ile masz w tym doświadczenie. Na koniec testujesz i regulujesz maszyny. Pozostajesz w ścisłym kontakcie z kolegami w sprawie podziału pracy i wspólnie dbasz o to, aby przedsiębiorstwo dostarczało produkty wysokiej jakości.

Functie-eisen

Posiadanie pasji do technologii i jest w 100% zaangażowanie w realizację różnych projektów
Posiadanie dobrych umiejętności komunikacyjne i lubi pracować samodzielnie
Ukończone wykształcenie techniczne
Doświadczenie w obsłudze różnego rodzaju maszyn do obróbki metali i stali.

Dobre wynagrodzenie i drugorzędne warunki zatrudnienia zgodnie z Układem Zbiorowym Pracy dla Przemysłu Metalowego i Maszynowego
Możliwość uzyskania stałej umowy przy dobrych wynikach pracy
Możliwość rozwoju dzięki osobistemu budżetowi szkoleniowemu, który można dowolnie wydawać
Miejsce w przyjaznym i nieformalnym zespole, gdzie Twoje zdanie i nowe pomysły są zdecydowanie cenione!

Sollicitatieprocedure

Voor meer informatie kun je contact opnemen met:

Agnieszka Bukowska
0180221405/0613988138Websiteeasyapply.jobs/r

Locatie: Noord-Brabant - Zevenbergen

Toegevoegd op 24 dagen geleden en vervalt op 30 August
Advertentie id: 1769517
    [ ]     45 bezoeken