Pracownik szkolki z kwiatami

13,68 EUR

Over de functie

Dla naszego klienta w Ermelo poszukuje zmotywowanego pracownika do cicia i sadzenia sadzonek, który doczy do zespou. Twoim zadaniem bdzie staranne cicie i sadzenie sadzonek w szkóce. Wane jest, aby sadzonki byy prawidowo umieszczane, co ma kluczowe znaczenie dla ich wzrostu i jakoci produktów. Praca ta wymaga precyzji, szybkoci oraz dbaoci o szczegóy.

Wat breng jij als Pracownik szkolki z kwiatami

 - Dowiadczenie w ciciu i sadzeniu sadzonek jest mile widziane, ale nie jest konieczne.

- Zapewniamy szkolenie.

- Musisz by w dobrej kondycji fizycznej, aby móc wykonywa prac stojc i podnosi ciary.

- Powiniene by dokadny, cierpliwy i mie oko do szczegóów.

- Oczekujemy umiejtnoci pracy w zespole oraz dobrej komunikacji.

- Ch do nauki nowych umiejtnoci i rozwijania si w firmie jest konieczna.

Wat bieden wij vanuit Kei Uitzendbureau

- Dowiadczenie w ciciu i sadzeniu sadzonek jest zalet, ale nie jest wymagane.

- Zapewniamy szkolenie. Zdolno do wykonywania pracy stojcej i podnoszenia ciarów.

- Dokadno i cierpliwo z dbaoci o szczegóy. Umiejtno pracy w zespole oraz dobre umiejtnoci komunikacyjne.

- Ch do nauki nowych umiejtnoci i rozwoju w firmie.

Oferta:

- Wynagrodzenie w wysokoci €13,68 za godzin.

- Penoetatowa praca (38 godzin tygodniowo).

- Szybkie przejcie przy dobrych wynikach.

- Moliwo szkolenia i rozwoju zawodowego w firmie.

Websiteklik hier om te

Locatie: Gelderland - Ermelo

Toegevoegd op 4 dagen geleden en vervalt op 27 August
Advertentie id: 1988332
    [ ]     67 bezoeken