Hierbij bieden wij onze speedboot aan. Vorig jaar gekocht met 2 vrienden. Veel lol mee gehad en daardoor besloten een duurdere en grotere boot te kopen zodat we er met meer gezinnen op kunnen.
Je kan er prima met 4 volwassenen in varen en mee wakeboarden.
Topsnelheid ligt rond de 60kmpu we hebben de originele yamaha schroef vervangen voor een mercury spitfire 4blads schroef met een andere pitch zodat die sneller in planee gaat en dus beter is voor optrekken voor waterskien of wakeboarden. Originele schroef aanwezig.
De motor (yamaha 55ae electrische start) heeft vorig jaar een beurt gehad o.a. een nieuwe impeller en bootservice deventer was enthousiast over de motor.
Deze winter is de bodem in de antifouling gezet omdat het plan was de boot deze zomer in de haven te laten liggen. En we hebben een bilgpomp geplaatst voor al het water dat binnen komt van natte vesten en dergelijke.
Trailer(ongeremd dus met B rijbewijs te rijden) heeft deze zomer 1 nieuwe velg en band gekregen. de andere is prima maar zou misschien voor de mooi ook vervangen mogen worden(kosten 60 euro). Trailer hangt mooi achter de auto en is ook prima te slepen met je oldtimer. Dan heb je een mooi setje in style.
Jobe touw om waterski lijn eraan te maken komt bij de boot.
Motor is 2takt
Gezien de aankoops prijs en kosten die we hebben gemaakt is het bieden vanaf 2000 euro. Proefvaart is mogelijk bij serieuze.
Locatie: Gelderland - Wilp
Toegevoegd op 13 dagen geleden en vervalt op 19 May
Advertentie id: 1134292
[ ]
1100 bezoeken