Met een klein beetje pijn verkoop ik mijn volledig afgeronde project en tevens eerste motor. Het betreft een Yamaha XJ900 uit 1984, deze heb ik opgeknapt en aangepast naar een naked/cafe racer.
Reden van verkoop is het aangaan van een nieuwe project motor en het niet genoeg tijd en plaats hebben om beide motoren te rijden.
De banden liggen er nu 2 jaar op en hebben er maar weinig kilometers opzitten, er staat een volledig nieuwe accu klaar om in de motor gezet te worden en er zitten ook nog nieuwe bougies bij.
Zoals op de laatste foto te zien heb ik er ook nog een onderdelen motor bij deze is nagenoeg compleet. De originele kuipdelen zijn ook nog aanwezig (speciale grote kuip)
Een aantal aangepaste onderdelen op de motor zijn
-nieuwe spiegels
-led knipperlichten
-led koplamp
-speciaal zadel
-kuip
-4 in 1 uitlaat
-nieuwe regelaar knipperlichten ivm led
-volledig aangepast lakwerk
De motor staat op het werk en kan op afspraak bekeken worden, is nog verzekerd en zal ook nog op gereden worden.
Ik hoop een liefhebber te vinden om de motor nog vele jaren mee te laten
Locatie: Noord-Holland - IJmuiden
Toegevoegd op 22 dagen geleden en vervalt op 11 May
Advertentie id: 1909267
[ ]
50 bezoeken